TASKI Swingo 4000

TASKI Temizlik Makineleri

TASKI Swingo 4000

Patentli CSD sistemi, yere her zaman doğru miktarda solüsyon vererek, önemli ölçüde su tasarrufu sağlar. 200 litrelik tank hacmi ve 7,5 Km/s’lik yüksek temizleme hızı ile birlikte bu özellikler, verimliliği önemli ölçüde artırır ve tankı doldurmak için verilen zaman alıcı duraklamaların sayısını azaltır. Benzersiz tüm tekerleklerden yönlendirme, makinenin daha çevik olmasını ve sıkışık alanlarda daha kolay manevra yapılmasını sağlar.

  • Kombine Yer Yıkama Makineleri

Paylaş:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Ürün Açıklaması

TASKI Swingo 4000

Arttırılmış verimlilik
Patentli CSD sistemi, yere her zaman doğru miktarda solüsyon vererek, önemli ölçüde su tasarrufu sağlar. 200 litrelik tank hacmi ve 7,5 Km/s’lik yüksek temizleme hızı ile birlikte bu özellikler, verimliliği önemli ölçüde artırır ve tankı doldurmak için verilen zaman alıcı duraklamaların sayısını azaltır. Benzersiz tüm tekerleklerden yönlendirme, makinenin daha çevik olmasını ve sıkışık alanlarda daha kolay manevra yapılmasını sağlar.
 
Kusursuz temizlik performansı ve kuru zeminler
Yeni ve patentli W-biçimli emici lastik başlığı, zemin profilini takip eder ve köşelerde, dönüş yaparken ve hatta düzgün olmayan, pürüzlü zeminlerde dahi suyun mükemmel şekilde zeminden alınmasını sağlar. Özel emici lastikler ve direkt emiş borusu, tıkanma olmadan küçük parçacıkların toplanmasını kolaylaştırır. Böylece hem zeminde üstün bir kuruluk hem de mükemmel zemin görünümü elde edilir .
 
TASKI güvenilirliği
Dayanıklı olması ve zorlu temizlik işlerinin üstesinden gelmesi için geliştilen TASKI swingo 4000, yüksek teknoloji ürünü malzemeler ve makinenin hizmet zamanını artırıp, onarım maliyetlerini azaltan uzun ömürlü parçalardan meydana getirilmiştir. Sıkça bakım gerektiren bütün parçalar, sarı renk kodu ile belirlenmiştir ve herhangi bir alet gerekmeden kolayca çıkarılabilirler. Bu özellikler, minimum düzeyde kullanıcı eğitimi ile sorunsuz bir çalışmayı mümkün kılar ve makinenin hizmet zamanını arttırır.
 
Kusursuz nitelikler
Alçak giriş, yüksek arkalıklı ayarlanabilir koltuk ve yeni hareket pedalı, güvenli ve ergonomik bir çalışmayı mümkün kılar. Temizlik yaparken iyi bir genel görüş ile emici lastiğin mükemmel yönlendirme özelliği, kullanıcının, duvar kenarlarını ve aralarını temizlemesine olanak verir. Özel ECO modu gürültüyü azaltır ve gürültüye karşı hassas alanlarda dahi günlük temizlik yapılmasına imkan verir.
 
Özelliklerin Tanıtımı:
BMS (Battery Management System): 
İsteğe bağlı olarak alınan makine üstü şarj cihazı, akünün şarjının bitmesini önler ve şarj işlemini takip eder. Bu donanım sadece 330 Ah jel tip akülerle alınabilmektedir.
 
CSD (Cleaning Solution Dosing): 
CSD sistemi, temizleme solüsyonunun hıza bağımlı şekilde temin edilmesine imkan verir. Bu özellik, zemine verilen solüsyon miktarının – makine ne kadar hızlı çalışırsa çalışsın – daima aynı dozda olmasını garanti eder. Sonuç? Köşelerde ve dönüşlerde sıvı birikintileri olmadığı gibi temizleme solüsyonunda %30 – %50 arasında bir tasarruf sağlanır ki bu, makinenin verimliliğini önemli derecede arttırır.
 
ECO modu: 
ECO modu: ECO, emiş motorunun gücüyle eş zamanlı olarak, emiş motorunun gürültü seviyesini de azaltarak enerji tasarrufu yapılmasını işaret eder ki bu sayede hastahaneler gibi gürültüye karşı hassas ortamlarda gündüz vakti temizlik mümkün kılınır.
 
JFit (automatic onboard dilution system): 
JFit, sürekli bir şekilde üstün temizlik sonuçları elde etmenize, maliyetlerinizi kontrol etmenize, makinenizin çalışmasını kolaylaştırmanıza yardımcı olacak ve aşırı doz kullanımını önleyecektir.
 
START/STOP programı: 
Solüsyon akış seviyesi, fırça basıncı, ECO modeu vb. tüm makine ayarları temizlik işleminiz bittiğinde bu düğme ile kaydedilir ve bir sonraki çalışma başlatılırken bu ayarlar geri çağrılır. Söz konusu özellik, çoğunlukla aynı temizleme işlemlerine anında başlanmasını sağlar.
Sürücü disk 43 cm
Yer yıkama fırçası – standart 43 cm
Taski JFit Seti – Swingo 4000
Traksiyonel akü 24V/360 Ah
Redresör – Sarj cihazı
Flaş (Uyarı) ışığı seti
Ön far seti

Teknik Özellikler :

Çalışma Genişliği 85 cm
Emici Lastik Başlığı Genişliği 110 cm
Solüsyon Tankı - Flex Tank (nominal) 200 l
Ses seviyesi 67 dB(A)
Kirli su tankı - flex tank (nominal) 210 l
Akü kapasitesi 240-260 Ah/C5
Akü deşarj süresi 4.5-6.5 saat
Voltaj 24 V
Kullanıma hazır makine ağırlığı 760 kg
Ölçüler (U x G x Y) (Sürücü koltuğu üzeri yükseklik) 178 x 89 x 140 mm
Dönüş çapı 200 cm
Battery capacity (max) 180 Ah / C5
Kullanmaya hazır durumdaki makine ağırlığı (temiz su dahil) 330 kg
Dolu depo ile temizlik yapmadan çalışma eğimi 15%
Fırça sistemi 2 x 43 cm
Fırça Basıncı 56 - 112 kg
Temizleme hızı/ Ulaşım hızı 7.5 km/s / 8.0 km/s
Elektrik koruma sınıfı III
Su sıçraması için koruma sınıfı IPX3
Onaylar CE/CB Test sertifikası

Kaliteli, hızlı, güvenlir çözüm. Profesyonel yaklaşım.

Yenişehir, Konak/İzmir
0 (232) 449 63 68
(08:00 - 18:00 pm)
X