Hakkımızda

hakkımızda

Bildiğiniz Kalite TASKI Teknik Servisiyle Bir Telefon Kadar Yakın!

TASKI Servis, 1955 yılında kurulmuş bir zemin bakım ve temizlik firmasıdır. Henüz kurulduğu dönem gerçekleştirdiği üretimlerle, kendi alanında öncü hale gelmiştir. Zemin temizlik ve bakımında daha az maliyetle daha pratik ve hayatı kolaylaştıran üretimler gerçekleştirerek, alanındaki üretimlerin hem kalite hem de işlevsel standartlarını belirlemiştir.

Günümüze kadar kaliteli ve öncü üretimleriyle gelen TASKI servis, bugün endüstriyel zemin temizliği ve bakımı alanında dünya çapında bir numaralı marka olmakla kalmamış, aynı zamanda devrim niteliğindeki ürün portföyüyle pazar lideri haline gelmiştir. 

64 yıldır hayatınızı kolaylaştırmak için en iyi üretimleri gerçekleştiren TASKI yenilikçi ruhuyla, kaliteli üretim faaliyetlerini bugün de yine en özverili şekilde sürdürmektedir

Üretim, özverili ve kaliteli olduğu gibi sürekli ve yenilikçi bir ruha sahip olmalıdır. Kalite dediğimiz şey, faaliyet gösterilen rekabete dayalı alanlarda güçlü bir firma olmak ve bu gücün sürekliliğini sağlamaktır. TASKI Teknik Servis tam da bu amaçla; kaliteyi size bir adım daha yakın hale getirmek üzere faaliyet göstermektedir.

Vizyonumuz

Her zaman, her yerde sizler için en iyi, en kaliteli çözüm ve hizmetleri; işinde uzman profesyonellerimiz ile en kısa sürede sizlere sunmak.

Misyonumuz

Her zaman, heryerde sürdürülebilir rekabetçi pozisyona sahip, faaliyet gösterdiği müşteri sektörlerinde toplam temizlik ve hijyen çözümleri sunan en iyi şirket olmak.
Neden Bizi Seçmelisiniz?

TASKI Teknik Servis olarak biz;

Birlikte ürettiğimiz personellerimizin uzmanlık ve deneyimlerini sürekli geliştirmeyi, tecrübeli bir firmanın kaynaklık ettiği bilgi ve birikimlerin yanı sıra teknolojik gelişmeleri de kullanarak var olan kapasite ve kaynakları verimliliği her geçen gün arttırarak kullanmayı kurumsallaşmış ve markalaşmış bir şirket olarak gerçekleştirmeyi kendimize vizyon edinmiş, misyonumuzu ise bu hedefleri gerçekleştirmek olarak belirlemiş bulunmaktayız.

Tecrübe

Üretimde yıllara dayanan kalite ve tecrübeyi bugüne en özverili şekilde taşıyarak, rekabete dayalı gücü sürekli kılıyoruz

Dinamizm

Değişen dünya düzeninde yaratıcı ve yenilikçi bir ruhla hareket ederek, kendini sürekli yenileyen ve geliştiren hizmetler sunuyoruz.

Yaratıcı

Yaratıcılık, yenilikçi ve girişimci bir ruhu beraberinde taşır, tam da bu sebepten üretimde girişimci bakış açısını her zaman sürdürüyoruz.

Kaliteli, hızlı, güvenlir çözüm. Profesyonel yaklaşım.

Yenişehir, Konak/İzmir
0 (232) 449 63 68
(08:00 - 18:00 pm)
X