Servis Noktalarımız

  • Home
  • Servis Noktalarımız

TASKI Temizlik Makinaları Ege Bölgesi

Servis Noktalarımız

TASKI, öncü üretimlerine İzmir’in pek çok bölgesinde kolayca ulaşabileceğiniz teknik servislerle devam etmektedir. TASKI Temizlik Makinaları, dünya çapında kalitesi tescillenmiş ve bir numara haline gelmiş olan üretimlerini, Ege Bölgesi Yetkili Servisi olarak sürdürmekte ve siz müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için hizmet vermektedir. Hayatınızı kolaylaştırmak şiarıyla yola çıkan firmamız, sizlerin memnuniyetini esas alarak Ege Bölgesi Yetkili Servisiyle, İzmir’in; Konak, Narlıdere, Aliağa, Balçova, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Menemen, Menderes, Dikili, Çandarlı, Bergama, Urla, Çeşme, Gölmarmara, Alaşehir, Karaburun, Mordoğan ilçelerinde ve Manisa’nın; Soma, Akhisar, Turgutlu, Salihli ilçelerinde hizmet vermektedir. Ayrıca Uşak ve Denizli illerinde de hizmet vermeye başlamıştır. 

DIVERESEY Ege Bölgesi Bayisi

Servis Noktalarımız

DIVERSEY dünya üzerinde 175 ülkede, bulunduğu bölgenin yerel etkilerini göz ardı etmeden ve küresel kaynakları en etkili şekilde kullanarak başarılı hizmet sunmaktadır. Bu başarılı hizmeti Ege Bölgesine de taşıyarak taçlandırmakta ve DIVERSEY ürünlerimizi Ege Bölgesi Bayimizle hizmetinize sunmaktayız. Özelliklerine göre tercih sebebiniz haline gelecek;  TASKI Vento, TASKI Swingo, TASKI Swift, TASKI Jet, TASKI Balimat ve TASKI Aquamat DIVERSEY ürünlerimize DIVERSEY Ege Bölgesi Bayisinden ulaşabilirsiniz.

TASKI Temizlik Makinaları Diğer Bölgeler

Servis Noktaları

Ege Bölgesin haricindeki bölgeler için servis noktalarımıza takipten ulaşabilirsiniz. Lütfen bölgenizin yetkili servisi ile iletişime geçiniz. 

Kaliteli, hızlı, güvenlir çözüm. Profesyonel yaklaşım.

Yenişehir, Konak/İzmir
0 (232) 449 63 68
(08:00 - 18:00 pm)
X